Notes160x600
Rollup
Fenomenalni EDIN DŽEKO igra u životnoj formi (VIDEO). Oborio rekord velikog BATISTUTE

Cijela Italija i dalje bruju o našem kapitenu. Danas je u utakmici sa Pescarom bio dvostruki strijelac. za to su mu trebale samo 3 minute.

Prvi pogodak Edin je postigao u 6. minuti a drug u 9. minuti. Teći pogodak za Romu postigao je Perotti.

Džeko je sa ova dva pogodka došao do cifre od 16 golova u 19 utakmica i time srušio rekord velikog Batistute.

Utakmica između Rome i Pescare završila je rezultatom 3:2. Ovom pobjedom Roma se približila Juventusu našeg Miralema Pjanića na četri boda zaostatka.

Treba napomenuti da su i našio ostali reprezentativci u izvrsnoj formi, golove su danas postizali i Miralem Pjanić i Vedad Ibišević. Meša Baždarević može mirno da spava.